• Facebook - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Pinterest - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember
0

SOME HOME ISTANBUL KOLEKSİYONLARI

Şans ve bereket getirdiğine inanılan figürleri tabaklarında kullanan Some Home İstanbul, Some Wild (fil) , Horse Luck (at), Bold Collection (kaplan), Bee Happy (arı) ve Dear Deer (yeni yıl / geyik) koleksiyonlarıyla sofra dekorasyonu meraklılarıyla sevdikleri için özel günlerde (anneler günü, babalar günü, yılbaşı, bayram, doğum günü...) hediyelik tabak ve yemek / fincan takımı arayanlarla buluşuyor

Some Home İstanbul ayrıca üst düzey kalite ile üretilmiş kumaşları ile koleksiyonlarına bire bir uyumlu sofra tekstili ürünlerini sevenleri ile buluşturuyor.

Some Wild Collection (Fil Figürlü Tabak ve Fincan Koleksiyonu)

Porselen ürünler üzerinde motiflerin her biri tek tek el ile özenle yerleştirilip işleme alındığı koleksiyonlarımızdan ilki olan Some Wild Collection üzerindeki fil figürü evinize pozitif enerjiyi ve bereketi çeker. Uzun ömür, sağlık refah ve zenginliğin sembolü olarak bilinir ve şans getirdiğine inanılır.

Some Wild Collection ürünlerini görmek için....

Horse Luck Collection (At Figürlü Tabak ve Fincan Koleksiyonu)

Bugün hem sofra dekorasyonu meraklılarının hem de özel günlerde alternatif hediyelik ürün arayanların en çok tercih ettiği koleksiyonlarından biri olan Horse Luck Collection, Red ve Blue olarak iki ayrı renk tonunda raflardaki yerini almakta; ayrıca bu koleksiyona ait at figürünün bir çok anlamı bulunmaktadır. At, Murad'dır. Kuvvet ve kudret timsalidir. At sürüleri zenginliğin sembolüdür.

Horse Luck Red Collection ürünlerini görmek için...

Horse Luck Blue Collection ürünlerini görmek için...

Bold Collection (Kaplan Figürlü Tabak Koleksiyonu)

Some Home Istanbul markasının en özel koleksiyonlarından biri olan Bold Collection üzerinde yer alan figür kaplan, taht sembolüdür. Yaşanılan zıt kavramların savaşında galip gelen hayvan olarak bilinir. Yani kaplan üstünlüğü temsil eder.

Bold Collection ürünlerini görmek için...

Bee Happy Collection (Arı Figürlü Tabak ve Fincan Koleksiyonu)

Şans ve bereket getirdiğine inanılan figürleri tabaklarında kullanan Some Home İstanbul için Bee Happy (Arı) koleksiyonu da yine bereketi ve üretimi temsil eder.  Aynı at koleksiyonunda olduğu gibi arı sürüleri de bolluğun ve zenginliğin sembolüdür.

Bee Happy Collection ürünlerini görmek için...

Dear Deer Collection (Geyik Figürlü Yeni Yıl Tabak)

Some Home Istanbul, sadece yeni yıl için sınırlı sayıda üretilmiş geyik figürleri ile hazırlanan Dear Deer (geyik) yılbaşı tabak takımı koleksiyonu ile karşınızda...

 

Sevdiklerinizin sofraları için onlara Dear Deer yeni yıl tabak takımını hediye edin. Onlara bu yıl yılbaşı hediyelerini bambaşka bir güzellikte sunun...

 

"Geyiklerin en belirgin özelliklerinden biri  olan boynuzlarının yenilenmesidir. Bu sebeple yeniliği ve yeniden doğuşu temsil eder. Aynı zamanda hızlı ve çevik olması peşinden sürüklediği insanı dertlerinden kurtardığına inanılır."

Dear Deer Collection ürünlerini görmek için...