top of page

Teslimat ve Kargo Şartları

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

somehomeistanbul.com online alışveriş sitesi üzerinden satın almış olduğunuz ürün ya da ürünlerin teslimatı stok durumuna göre sipariş tarihinden itibaren 3-5 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılmaktadır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir

 

Siparişim hangi kargo ile gönderilecek?

somehomeistanbul.com online alışveriş sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz siparişleriniz, anlaşmalı Yurt içi Kargo aracılığıyla tarafınıza teslim edilecektir.

 

 

Kargo ücreti ne kadar?

5000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.Tüm alışverişlerde ürün ya da ürünlerin ağırlıkları kadar kargo bedeli tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.

 

 

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Vermiş olduğunuz siparişiniz, Yurt içi Kargo tarafından hafta içi günlerde, 09:00 – 17:00 mesai saatleri içerisinde ve Cumartesi günleri 09:00 - 12:00 saatleri arasında, belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

 

 

Siparişim kargoya verilmiş. Adres değişikliği yapmak istiyorum?

Güncel adres bilginizi kargo firmasına iletebilmemiz için aşağıdaki mail adresi veya telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. (Müşteri Hizmetlerimiz hafta içi 10:30 - 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

info@somehomeistanbul.com

 

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde Yurt içi Kargo teslimat yapmamaktadır.

 

 

Belirttiğim adreste ben yokken siparişim gelirse ne olacak?

Adresinizde bulunamamanız durumunda, adresinize paketinizi en yakın Yurt içi Kargo şubesinden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır.

 

 

Yurt dışına teslimatınız var mı?

Evet. Yurtdışı gönderimimiz var.

 

 

Satın aldığım ürünü erken gönderebilir misiniz?

Siparişinize ait hızlandırma talepleriniz için info@somehomeistanbul.com’a mail göndererek bizlere ulaşabilirsiniz

bottom of page